Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Często zadawane pytania(faq)

1. Co mogę znaleźć w serwisie?

W serwisie można znaleźć gotowe rozwiązania zadań z popularnych zbiorów zadań z chemii w gimnazjum, przydatne programy itp.

2. Czy za korzystanie z rozwiązań muszę płacić?

Nie. Korzystanie z rozwiązań jest darmowe!

3. Jak mogę znaleźć zadanie?

Z lewej strony znajduje się menu "Zadania", korzystając z niego wybierz dział chemii z jakiego masz zadanie. Po wybraniu zostaniesz przekierowana/y do listy kategorii z której także wybierz odpowiednią dla Twojego zadania, następnie czeka Cię tylko wybranie odpowiedniego zadania z listy. Jeśli masz trudności z odnalezieniem zadania, wykorzystaj wyszukiwarkę znajdującą się u góry strony, wpisz polecenie swojego zadania i naciśnij szukaj.

4. Nie znalazłam/em mojego zadania. Co mogę zrobić?

Jeśli Twojego zadania nie ma jeszcze w serwisie, wyślij traść brakującego zadania na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Po rozpatrzeniu zostanie ono dodane do serwisu wraz z rozwiązaniem.

5. Czy mogę umieścić zadanie/a z serwisu www.chemia.zadaniagimnazjum.pl na swojej stronie www/blogu itp.?

Kopiowanie tekstu/obrazków czy innych elementów strony jest dozwolone, pod warunkiem umieszczenia linku www.chemia.zadaniagimnazjum.pl w widocznym miejscu strony.

6. Jak mogę skontaktować się z administratorem serwisu?

Wyślij e-maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..